Zdjęcia

Informacje ogólne

Zapraszamy wszystkich na Wielki Spacer z bezdomniakami! W Dzień Psa podarujmy bezdomniakom namiastkę tego, co nasze psy mają codziennie. Chwilę uwagi, czułości, niewielki czas na współny spacer.
Towarzyszyć nam będzie Ela Okońska- dyplomowany behawiorysta COAPE
Podzieli się z nami wiedzą na temat psiego języka, sygnałów wysyłanych przez psy, detali na które często nie zwracamy uwagi, a które mają niejednokrotnie wielkie znaczenie w psim języku i przekazie który kieruje do nas pies.
A więc, nie wahajcie się! Rezerwujcie 1 lipca dla bezdomniaków! Czekamy na Was!

Data: 1 lipiec 2017, godz. 9.00
Miejsce: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Miedarach k. Tarnowskich Gór, ul. 1-go Maja 76

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres:
dogtrekking@czlowiekipies.pl
Tytuł: Dzień Psa
W mailu prosimy podać:
Imię Nazwisko
Rok urodzenia
Miejscowośc zamieszkania
Numer kontaktowy
Informacjeę na temat doświadczenia z psami ( wolicie wyjść z dużym czy też z małym psem?)PROSIMY ZABRAĆ Z SOBĄ SMYCZ I OBROŻĘ, gdyż nie mamy sprzętu za wiele, a niechcielibyśmy by niedostatek akcesoriów zaprzepaścił szanse na wyjątkowy dzień któremuś z bezdomniaków.

REGULAMIN IMPREZY „DZIEŃ PSA’”

W SCHRONISKU W MIEDARACH

 1. Organizatorem imprezy „Dzień Psa” jest Fundacja Człowiek i Pies z siedzibą w Tychach oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Miedarach
 2. Informacje na temat imprezy umieszczone są na stronie internetowej www.czlowiekipies.pl zakładka Eventy
 3. Celem imprezy jest promocja adopcji zwierząt ze schroniska w Miedarach
 4. Termin imprezy: 1 lipiec 2017, start godz. 9.00
 5. Biuro imprezy: Brama schroniska dla bezdomnych zwierząt w Miedarach
 6. Impreza ma formę spaceru z psem ze schroniska na wytyczonej przez Organizatora trasie. Trasa nie jest wyłączona z ruchu osób postronnych. Na trasie będą pomagać uczestnikom wolontariusze fundacji. Na trasie będzie znajdować się punkt z wodą dla psów.
 7. Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która w trakcie imprezy weźmie odpowiedzialność za psa. Psy nie będą wydawane osobom poniżej 16 roku życia. Osoby poniżej 16 roku życia mogą brać udział w imprezie pod opieką dorosłych jako osoby towarzyszące.  W przypadku osób w wieki 16-18 lat wymagana jest pisemna zgoda opiekunów na udział podopiecznego w imprezie z zaznaczeniem o świadomości charakteru imprezy i możliwych zagrożeń, znajomości regulaminu, i świadomości uczestnictwa na własną odpowiedzialność.
 8. Zapisy przyjmowane są w formie zgłoszenia na adres mailowy dogTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  - w zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, rok urodzenia, miasto zamieszkania, doświadczenie w opiece nad psami, preferowaną wielkość psa (duży, średni, mały) z którym uczestnik chce wziąć udział w imprezie. Zapisy internetowy zostaną zamknięte 29 czerwca 2017 roku.
 9. W dniu zawodów uczestnik zobowiązany jest do podpisania oświadczenia o zdolności do udziału w imprezie oraz jednorazowej karty adopcyjnej psa na okres trwania imprezy.
 10. Psy biorące udział w imprezie będą wydawane zawodnikom przez wolontariuszy oraz pracowników schroniska.
 11. Przed rozpoczęciem spaceru należy sprawdzić czy pies ma dobrze zapiętą obrożę oraz smycz. Zakazuje się spuszczania psów ze smyczy. Podczas imprezy należy zachować,  bezpieczną odległość między psami, nie dopuszczać do kontaktu między psami, nie zbliżać twarzy do głowy psa, zachować zasadę ograniczonego zaufania względem zwierzęcia. W przypadku problemów należy kontaktować się z wolontariuszami fundacji lub kierownikiem schroniska.
 12. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za szkody powstałe w wyniku uczestnictwa w spacerze.
 13. Organizator ma prawo do bezpłatnego wykorzystania wizerunku uczestników w celach bezpośrednio związanych z imprezą (publikacja zdjęć z imprezy, promocja)
 14. W szczególnych przypadkach impreza może zostać odwołana lub przełożona. O takim fakcie organizator poinformuje uczestników na stronie internetowej.
 15. Uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu schroniska, a w szczególności zabrania się:
  1. wchodzenia na teren schroniska w czasie wyprowadzania i karmienia zwierząt,
  2. przybywania na terenie kwarantanny, pomieszczeń technicznych, gabinetu weterynaryjnego bez zgody kierownictwa Schroniska,
  3. wyprowadzania zwierząt z boksów
  4. przekazywania zwierząt wyprowadzanych na spacer ze schroniska pod opiekę osobom małoletnim
  5. Ze względów bezpieczeństwa uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania zaleceń wolontariuszy oraz pracowników schroniska.
 16. Wiążąca i ostateczna interpretacja przysługuje wyłącznie organizatorowi imprezy.
Kategoria: